Aktivity

Turisté vysoké pět

Aktivity pro všechny

Potřebujete inspiraci?

Sjezdové lyžování, skialpinismus, rodinná procházka podél Labe, jízda na horském kole, paragliding nebo relaxace ve wellness, návštěva zámků, káva na boudě na letních pastvinách, klid s výhledem na hory a pozorování přírody.

Nebo dáváte přednost výšlapu na Sněžku a Obří důl, navštívit Pramen Labe cestou česko-polského přátelství, vidět Sněžné jámy, Kotelní jámy, Labský důl, Pančavský vodopád, Zlaté návrší?

 

Ale především si užívejte výhod nadmořské výšky.

Je tu co objevovat, vše je tak skvěle dostupné z Base Campu Medvědín.

Mladý lyžař

Rozmanitost Krkonoš

V Krkonoších se spojuje tradice s modernou, obklopenou širokou skalou výhledu na hory, v krásném přírodním prostředí.

Leží na prahu České republiky a Polska, v dobré dostupnosti dopravní a komunikační sítě, kterou dobře obsluhují hlavní a místní silnice i blízká železniční spojení.

Mezi potoky, vodopády a řekami ve vysoké nadmořské výšce, mezi loukami, údolími, lesy a vysoko položenými pastvinami vám nabízíme rozsáhlé dobrodružné možnosti objevování s množstvím sportovních, kulturních a volnočasových aktivit.

Mladý lyžař
táborák Meal

Špindlerův Mlýn, dostupné, autentické městečko

Špindlerův Mlýn, ležící pouze 145 km od Prahy, je okouzlující horské středisko požehnané Matkou přírodou; poskytuje nádherné a barevné scenérie, krásné a měnící se ve všech čtyřech ročních obdobích.

Špindlerův Mlýn těží z klima ve vysoké nadmořské výšce díky své těsné blízkosti vrcholů, které jsou bariérou a stojí v cestě větrům vanoucím od studených moří na severu a severozápadě.